O mnie.

Paulina C. Zawadzka

Moja historia

Uczę doradców, jak będąc sobą w relacjach z Klientami, osiągać wysokie wyniki finansowe. Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej pozwoliło mi doskonale poznać wyzwania, z jakimi mierzą się doradcy. Metodologia STRUCTOGRAM® pomogła znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania. Właśnie dlatego zostałam jednym z nielicznych trenerów STRUCTOGRAM® w Polsce i edukuję branżę finansową w obszarze efektywności.

W ciągu ostatnich 7 lat uczestniczyłam w kilkudziesięciu szkoleniach, ale tylko jedno sprawiło, że moje efekty znacząco wzrosły, a czas przeznaczany na pracę – zmalał. Co ważne, lepiej poznałam siebie, mojego Klienta, nauczyłam się komunikować w prosty i zrozumiały sposób. Szkolenie ze STRUCTOGRAM® wyniosło mnie na wyższy poziom działania.  Dlaczego STRUCTOGRAM® wpływa na efektywność pracy i przyjemność z jej wykonywania? Pomaga poznać, zrozumieć, zaakceptować nasze naturalne predyspozycje, a także spojrzeć na Klienta z perspektywy jego potrzeb i oczekiwań. Jest także kluczem do budowania lojalnych i zaangażowanych zespołów, które osiągają imponujące wyniki finansowe.

Jestem mamą dwójki dzieci, córką, przyjaciółką, aktywnym członkiem organizacji biznesowych oraz Wspólnoty Mieszkaniowej i moim kluczem do spełnionego życia jest umiejętność łączenia tych ról z pracą zawodową. Wiem, że wielu doradców w 100% koncentruje się na pracy, inne płaszczyzny życiowe odkładając na później, ponieważ rozwój zawodowy pochłania im znaczną część dnia. Od kiedy poznałam STRUCTOGRAM® działam jeszcze skuteczniej, mniej pracuję, więcej zarabiam i co najważniejsze – czerpię z tego dużą satysfakcję, która daje mi siłę do dalszych działań.
Moją misją jest, by doradcy, tak jak i ja, mogli w pełni korzystać z życia, pomagać swoim Klientom i czerpać satysfakcję ze swojej pracy. Bo życie jest tylko jedno i warto je przeżyć w pełni.

Dlaczego praca ze mną jest skuteczna?

Z

Rozumiem Cię, bo mam ponad 6 lat doświadczenia w pracy jako agent ubezpieczeniowy, dlatego doskonale poznałam wyzwania charakterystyczne dla branży finansowej.

Z

Poznanie i zrozumienie STRUCTOGRAM® Training System wywarło ogromny wpływ na efekty mojej pracy i wiem, jak Ty możesz to wykorzystać w swoim biznesie.

Z

Podczas szkolenia wykonujemy szereg ćwiczeń po to, by poznaną wiedzę skutecznie odnieść do indywidualnej sytuacji każdego z uczestników.

Z
Wykorzystuję moją wiedzę i doświadczenie, by pokazać doradcom, jak będąc sobą w relacjach z klientami osiągać wysokie wyniki finansowe.

Wartości, którymi się kieruję.

AUTENTYCZNOŚĆ

Każdy z nas jest inny, każdy jest wyjątkowy. Warto się odważyć i poznać siebie, by budować wartościowe życie. Zamiast być czyjąś kopią – lepiej być najlepszą wersją siebie. Ma to przełożenie zarówno na nasze życie zawodowe, jak i prywatne. W oparciu o swoje indywidualne talenty można tworzyć biznesy, które dają nam spełnienie i relacje, które nas wzmacniają.

WOLNOŚĆ

Jestem głęboko przekonana, że każdy z nas jest wolnym człowiekiem i na każdej płaszczyźnie życiowej poszukuje właśnie wolności wyboru i podejmowania swoich własnych decyzji, by odnaleźć, kim chce być i jak chce przeżyć swoje życie. Pozwalając sobie samej na wolność, otwieram się również na wolność swoich Klientów. Nie czując presji, nie wywieram presji na innych.

BLISKIE RELACJE

W życiu najważniejsi są ludzie. Podczas rozmów z Klientami dotykam ważnych tematów. Wartości życiowe, potrzeby oraz to, co dla Klienta jest ważne, to zazwyczaj główne wątki naszych spotkań. Odbywają się one w atmosferze pełnej akceptacji i zaufania. Jestem wdzięczna za to, że ludzie obdarzają mnie zaufaniem, ponieważ każdy człowiek to dla mnie także skarbnica wiedzy.

MIŁOŚĆ

Ja po prostu kocham to, co robię. Wybrałam tę pracę z miłości do siebie i do moich dzieci. Jest uszanowaniem moich potrzeb i predyspozycji, najlepszym wykorzystaniem moich talentów.

HARMONIA

To mój cel życiowy i wartość, którą bardzo pielęgnuję. Poprzez swoją pracę i rozwój osobisty staram się tę harmonię wprowadzać również w życie swoich Klientów. Wybór metodologii Structogramu ma służyć samopoznaniu, a dzięki temu samoakceptacji, która wprowadzi w życie harmonię.

ROZWÓJ

To dla mnie fundamentalna część życia. Zależy mi na rozwoju, który sprawia, że pracuję mniej, a zarabiam więcej poprzez większą efektywność. Rozwój jest moją drogą do osiągania celów biznesowych. Wybieram tylko te szkolenia, z których mogę korzystać długofalowo i które autentycznie mnie wzbogacają o nową wiedzę i doświadczenia. Odpowiedzialność – biorę odpowiedzialność za swoje życie, codzienne wybory i drogę, którą obrałam. Czuję odpowiedzialność także za każdego mojego Klienta. Każdego z nich traktuję więc indywidualnie, szukam rozwiązań, które będą dla niego najkorzystniejsze i będą wypływać z jego potrzeb. Zależy mi na tym, by moje usługi pozytywnie wpływały na życie moich Klientów.